Tanım
5W 880nm Fiber Bağlantılı Lazer Diyot
Fiber bağlı diyot lazerler, kompakt boyutları, güvenilirlikleri ve stabiliteleri nedeniyle çeşitli endüstrilerde giderek daha popüler hale geliyor.
Aralarından seçim yapabileceğiniz 1.000'den fazla farklı modelle neredeyse her uygulamanın ihtiyaçlarını karşılayabiliriz.
En popüler modellerimizden biri 5W fiber bağlantılı diyot lazerdir. Bu lazerin kompakt tasarımı, her türlü sisteme entegrasyonunu kolaylaştırır ve çıkış gücü, her türlü uygulamada güvenilir ve tutarlı performans sağlar.

Endüstriyel uygulamalarda bu lazer; metal, plastik ve seramik gibi malzemeleri kesmek, kaynaklamak ve markalamak için kullanılır. Araştırma uygulamalarında, floresan mikroskobu, Raman spektroskopisi ve ışık enerjisinin hassas kontrolünü gerektiren diğer mikroskopi tekniklerinde kullanılır.
Özellik:
- çalışma modu: CW
- merkezi dalga boyu: 880nm
- dalga boyu kayması:±5nm
- Basitleştirilmiş, verimli optik sistem
Başvuru:
- Optik test cihazları
- Lazer tarama ekranı
- Biyomedikal alet
- Fotoğraf bitirme
- Fiberoptik iletişim
Ürün No.:FC880DL5
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 880nm±5nm |
| Çıkış Gücü | 5W |
| Çalışma Modu | CW |
| Elyaf | |
| Fiber Çekirdek | 200um |
| Fiber Yok | 0.22NA |
| Elyaf Uzunluğu | 1m |
| Fiber Bağlayıcı | SMA905 Serisi |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | <12A |
| Eşik Akımı Ith | 2A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 2V |
| Termal | |
| Test Sıcaklığı | 25 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -30~70 derece |
| Dalgaboyu Sıcaklık katsayısı | 0.3 nm/ derece |
Lazer Boyutu
Popüler Etiketler: 5w 880nm fiber bağlı lazer diyot tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı













