Yüksek Güçlü 400W 808nm Fiber Bağlantılı Diyot Lazer
400W 808nm fiber bağlantılı lazer modülü, yüksek bağlantı verimliliği ve parlaklığı, küçük kompakt boyut, basit termal yönetim ve ayrıca sızdırmaz bir muhafazaya sahiptir. 200µm fiber için tasarlanmıştır.
Bu kompakt modül, mükemmel stabilite sağlar, optik ve lazer diyotun hassas hizalanması sayesinde zaman içinde kararlı güç sunar.
Modül, optik verimliliğin ve kullanım ömrü performansının maksimuma çıkmasına neden olan optik bileşenlerin duyarlılığını azaltmak için tasarlanmıştır.
Anahtar Özellikler:
- Merkez Dalga Boyu: 808 nm
- Dalga Boyu Toleransı: ± 10 nm
- Çıkış Gücü: 400 W
- Fiber Çekirdek: 200 µm

teknik özellik sayfası
Ürün No.: FC808DL400
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 808nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çıkış gücü | 400W |
| Çalışma modu | CW |
| Lif | |
| Fiber Çekirdek | 200um |
| lif uzunluğu | 1.5m |
| Fiber Sayısal Diyafram | 0.22NA |
| Fiber Bağlayıcı | SMA905 |
| Elektriksel | |
| Çalışma Akımı Iop | 11A |
| Eşik Akımı Ith | 1.5A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 102V |
| termal | |
| Çalışma sıcaklığı | 15~35 derece |
| Depolama sıcaklığı | -20~70 derece |
| Dalga Boyu Sıcaklık Katsayısı | -0.3nm/ derece |
| Su akış debisi | 4L/Dk |
Paket Çizimi

Popüler Etiketler: yüksek güç 400w 808nm fiber bağlantılı diyot lazer tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










