Hedefleme Işını ile 808nm Fiber Bağlantılı Diyot Lazer
Özellikler
Brandnew, kompakt tasarım, istikrarlı çıkış gücü, yüksek güç, yüksek verimlilik ve uygun paketleme gibi birçok avantaja sahip, profesyonel bağlantı teknolojisi kullanan fiber bağlantılı lazer diyotlar sunar. Modül içindeki tüm optik elemanların hassas şekilde işlenmesi ve dikkatli bir şekilde hizalanması, ışının bir optik fibere bağlanmasını sağlar.
Seçenekler
FC, ST ve SMA-905 gibi farklı yapılara sahip standart fiber konnektör sağlayabiliriz.
FC'nin yapısı sağlamdır, konnektör yüzü düzlem (PC) veya 8 derecelik eğim (APC) olabilir.
ST, bayonet dairesel konnektöre ve kolay kullanıma sahiptir.
SMA-905 metalden yapılmıştır ve genellikle yüksek güçlü lazer, yüksek sıcaklık direnci ve hızlı ısıtmada kullanılır.

Veri Sayfası:
Ürün No.:FC808CB3
| 808nm Işın | |
| Merkez Dalga Boyu λ | 808 nm ±5 nm |
| Çıkış Gücü | 3W |
| Spektral Genişlik FWHM | 5 deniz mili |
| Çalışma Akımı Iop | 4A |
| Eşik Akımı Ith | 0.7A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 1.7V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | ~45% |
| Hedef ışın | |
| Merkez Dalga Boyu λ | 650 nm ±10 nm |
| Çıkış Gücü | 10 mW |
| Çalışma Akımı Iop | <100mA |
| Çalışma Gerilimi Vop | <2.3V |
| Elyaf | |
| Fiber Bükülme Yarıçapı | >60 mm |
| Tampon Çapı | 320 um |
| Fiber Kaplama Çapı | 220 um |
| Fiber Çekirdek Çapı | 200um |
| Fiber Sayısal Açıklık | 0.22NA |
| Fiber Bağlayıcı | FC/SMA905/ST |
| Elyaf Uzunluğu | 1M |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 15~55 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -30-70 derece |
| Kurşun Lehimleme Sıcaklığı, maksimum 10 Saniye | 250 derece |
Boyut Çizimi

Popüler Etiketler: Hedef ışın tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı 808nm fiber bağlı diyot lazer















