Çok İşlevli 30W 808nm 976nm Fiber Bağlantılı Diyot Lazer

Hızlı ayrıntılar:
Çift dalga boyu: 808nm 976nm
Çok İşlevli: 1. Fiber algılama
2. Kırmızı hedefleme ışını; Lazerlerdeki kırmızı hedefleme ışını, genellikle lazerin durumunu veya çıkışını kullanıcıya görsel olarak görüntülemek için kullanılır.
3. PD; Lazerlerde fotodiyotların uygulanması esas olarak lazerin çıkış ışık yoğunluğunu izlemek veya optik geri besleme kontrolünü gerçekleştirmek için ışık dedektörleri gibidir.
4. Termistör; Termistörler lazerlerde sıcaklığın izlenmesinde rol oynar. Lazerlerin çalışması ısı üretebileceğinden, lazerin kararlı çalışmasını sağlamak için sıcaklıklarının izlenmesi gerekir. Termistörler sıcaklık değişimlerine göre direnç değerlerini değiştirerek sıcaklığı elektrik sinyallerine dönüştürebilmektedirler.
Fiber: 400um/0,22NA/SMA905/1m
Tipik uygulama: tıbbi
Veri sayfası:
Ürün No.: FC89CB30
| 808nm Işın | Tipik Değer |
| Merkez Dalga Boyu λ | 808 nm ±10 nm |
| Çıkış Gücü | 15W |
| Spektral Genişlik FWHM | 6nm |
| Eşik Akımı Ith | 1.5A |
| Çalışma Akımı Iop | 9.5A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 4.2V |
| Eğim Verimliliği | 1.9W/A |
| 976nm Işın | |
| Merkez Dalga Boyu λ | 976 nm ±10 nm |
| Çıkış Gücü | 15W |
| Spektral Genişlik FWHM | 6nm |
| Eşik Akımı Ith | 0.5A |
| Çalışma Akımı Iop | 10.5A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 3.8V |
| Eğim Verimliliği | 1.5W/A |
| Hedefleme Işını | |
| Merkez Dalga Boyu λ | 650 nm ±10 nm |
| Çıkış Gücü | 2mW |
| Çalışma Akımı Iop | 100mA |
| Çalışma Gerilimi Vop | 2.2V |
| PD | <2000uA |
| Termistör (kΩ/ (25 derece)) | 10±5%/3450 |
| Elyaf | |
| Fiber Bükülme Yarıçapı | >75 mm |
| Fiber Çekirdek Çapı | 400um |
| Fiber Sayısal Açıklık | 0,22NA |
| Elyaf Uzunluğu | 1M |
| Fiber Bağlayıcı | SMA905 |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 15~55 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -30-70 derece |
| Dalga Boyu Sıcaklık Katsayısı | -0,3 nm/ derece |
| Kurşun Lehimleme Sıcaklığı, 10 Sn max | 250 derece |
Çizim

Popüler Etiketler: Çok işlevli tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı ile 30w 808nm 976nm fiber bağlı diyot lazer










