Açıklama
30W 808nm 2V Fiber Lazer Diyot
Genel Bakış
Özellikler:
Benzersiz çubuk bağlantı teknolojisi
Çalışma voltajı 2V
Fiber Lazer Pompalama Uygulamaları için Sıkı Dalga Boyu Toleransı
Çok Modlu Fiber, 200 μm Çekirdek, NA=0.22, SMA905 Konektörü
30 Watt'a kadar CW veya Darbeli Mod Çıkış Gücü
Sağlam paket, yüksek düzeyde ısı-verimli olacak şekilde tasarlanmıştır ve sıcaklık kontrollü bir soğutucuya güvenli bir şekilde monte edilmelidir.
Geniş uygulamalar:
◆ Tıbbi
◆ Yazdırma
◆ Pompa Kaynağı
◆ Malzeme İşleme

Paket çizimi:

Şartname:
Ürün Numarası: FC808DL30
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 808nm |
| Çıkış Gücü | 30W |
| Spektral Genişlik FWHM | 6nm |
| Elyaf | |
| Fiber Çekirdek | 200um |
| Elyaf Uzunluğu | 1m |
| Fiber Bağlayıcı | SMA905 |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | 12A |
| Eşik Akımı Ith | 0.5A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 2V |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 15~55 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -30-70 derece |
| Dalga Boyu Sıcaklığı Katsayı | 0,3 nm/derece |
Popüler Etiketler: 30w 808nm 2v fiber lazer diyot tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










