
Biyo Teknoloji için 10W 450W CW Çalışma Modu Fiber Bağlantılı Diyot Lazer
Özellikler:
445nm 450nm mavi diyot
Standart fiber 105um/0,22NA/1m/SMA905
Çalışma modu: CW
Yüksek yansıtıcı malzeme işleme uygulaması için mükemmel seçim
Başvuru:
Biyo Teknoloji
Tıbbi Lazer Tedavisi
Malzeme İşleme
Lazer Yazıcı
CW çalışma modunda standart fiber 105um/0.22NA/1m/SMA905 ile 445nm 450nm mavi diyotu benimseyen mükemmel bir {{0}}W 450W CW Çalışma Modu Fiber Bağlantılı Diyot Lazer ürününü piyasaya sürdük. Yüksek derecede yansıtıcı malzeme işleme uygulamalarına uygun olup biyoteknoloji, tıbbi lazer tedavisi, malzeme işleme ve lazer baskı için mükemmel bir seçimdir. Ar-Ge ekibimiz sürekli olarak teknolojik yenilikleri takip ediyor ve yüksek kaliteli, yüksek verimli lazerler üretmeye kendini adamıştır ve bu ürünün işinizi daha sorunsuz yapmanıza yardımcı olacağından eminiz.
Veri Sayfası
Ürün Numarası: FC450DL10
Ürün Adı: Hedefleme Işını ile 10W CW Fiber Lazer
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu λ | 450 deniz mili |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çıkış Gücü | 10W |
| Çalışma Modu | CW |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | 2A |
| Eşik Akımı Ith | 0.7A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 13V |
| Hedefleme Işını | |
| Dalgaboyu | % 515 C2% B110nm |
| Güç | 1 mW |
| Çalışma Akımı Iop | 120mA |
| Çalışma Gerilimi Vop | 6.5V |
| Elyaf | |
| Fiber Çekirdek Çapı | 200um |
| Fiber Sayısal Açıklık | 0.22NA |
| Elyaf Uzunluğu | 1m |
| Fiber Bağlayıcı | SMA905 Serisi |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 15~55 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -30-70 derece |
| Dalga Boyu Sıcaklık Katsayısı | -0.3 nm/ derece |
Çizim:

Popüler Etiketler: 10w cw fiber lazer hedefleyen ışın tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










