![]() 2 pimli fiber bağlantılı diyot lazer BrandNew Fiber Birleştirilmiş Lazer Modülü, uygun bir düşük maliyetli pakete monte edilmiş yüksek güçlü bir lazer diyot çipine sahiptir. Bu paket, SMA 905 konektörlü 200um,0.22NA fiber içerir. Bu tasarım 8xx ila 9xx nm dalga boyu aralığında sunulmaktadır. Standart paketlerde bir fotodiyot veya termistör bulunur. Özel konfigürasyonlar ve dalga boyları istek üzerine mevcuttur. |
Özellikler
| Optik Özellikler | |
| Merkez Dalga Boyu λ | 808nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±3nm |
| Çıkış gücü | 8W |
| Spektral Genişlik FWHM | & lt;6nm |
| & gt;%90 Güç | 0.15NA |
| Polarizasyon Modu | TE |
| Dalga Boyu Sıcaklığı katsayı | ~0,28nm/°C |
| Fiber Parametreleri | |
| Fiber Sayısal Diyafram | 0.22NA |
| Fiber Çekirdek / Kaplama Çapı | 200/240μm |
| Konektör Tipi | ST/SMA905 |
| lif uzunluğu | 1m |
| elektriksel özellikler | |
| Çalışma Akımı Iop | ≤10A |
| Eşik Akımı Ith | ≤1.9A |
| Çalışma Gerilimi Vop | ≤2.2V |
| Eğim Verimliliği | ≥0.95W/A |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | ≥40% |
| Termal Parametreler | |
| Çalışma sıcaklığı | 15~55°C |
| Depolama sıcaklığı | -30~70°C |
Temel yetkinlik
◆ Diyot Paketleme ◆ Işın Şekillendirme
◆ Güvenilirlik Testi ◆ Verimli Soğutma


Popüler Etiketler: 2 pimli fiber bağlantılı diyot lazer tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı














