Açıklama
![]() 10W 975nm Darbeli Lazer Diyot Fiber Bağlantılı Ürünler, lazer diyot çipinden asimetrik radyasyonun özel mikro optikler kullanılarak küçük çekirdek çaplı bir çıkış fiberine dönüştürülmesiyle elde edilir. Her yönüyle inceleme prosedürleri, her ürünü güvenilirlik ve istikrarla garanti altına almak için sonuçlanmaktadır. Farklı lifler için tasarlanmış özelleştirilmiş versiyon ve sistemler mevcuttur. |
![]() | |
| Özellikler | |
| Çıkış gücü | 10W |
| Merkez Dalga Boyu | 975nm |
| Spektral Genişlik | 3.5nm |
| Eşik Akımı | 0.55A |
| Çalışma Akımı | 11.0A |
| Çalışma gerilimi | 1.75V |
| Konvansiyon Verimliliği | 48% |
| & gt;%90 Güç | 0.15NA |
| Dalgaboyu Kayması ve Sıcaklık | 0.3nm/℃ |
| Eğim Verimliliği | 0.9W/A |
| Depolama sıcaklığı | -30~70°C(Yoğuşmasız) |
| Çalışma sıcaklığı | 15~55°C |
| Fiber Bükme Yarıçapı | 37,5 mm |
| Çekirdek Çapı | 105μm |
| Sayısal Diyafram | 0.22 |


Popüler Etiketler: 10w 975nm darbeli lazer diyot fiber bağlantılı tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı












