940nm 80W CS Montajlı Lazer Diyot İletim Soğutmalı
Ürün Açıklaması
Özellikler:
katı hal lazerinin pompalanmasında yaygın olarak kullanılır
CS Monteli Lazer Diyotun ömrü, AnSn bağlama ve iletken soğutma kullanılarak 20000 saate kadardır
Almanya'dan diyot lazer çubuğu ve Japonya'dan iletken soğutucu
Brandnew, sıradan CS lazer diyotunun yanı sıra, müşterilerimizin gereksinimlerine göre çeşitli CS'leri de özelleştirebilir.
Uygulamalar:
· Katı Hal Lazer Pompalama (DPSS Lazer)
· Diyot Lazer Fiber Bağlantısı
· Tıbbi Tedaviler
· Araştırma ve Deneyler
· Kızılötesi Aydınlatma
· Diğer Endüstri Uygulamaları


Seçenekler
20W CW, 808nm, 880nm, 915nm, 940nm, 976nm, 980nm
40W CW, 808nm, 880nm, 976nm, 980nm
60W CW% 2c 808nm
100W QCW, 808nm, 880nm, 915nm, 940nm, 976nm, 980nm
200W QCW% 2c 808nm% 2c 880nm% 2c 915nm% 2c 940nm% 2c 976nm % 2c 980nm
300W QCW% 2c 808nm 880nm% 2c 915nm% 2c 940nm% 2c 976nm% 2c 980nm
Özelleştirilmiş Soğutucu
Veri sayfası:
Ürün No.: CC940DL80
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu λ | 940 deniz mili |
| Dalga Boyu Toleransı | ±5nm |
| Çalışma Modu | CW |
| Çubuk Başına Çıkış Gücü | 80W |
| Çubuk Sayısı | 1 |
| Verici Sayısı | 19 |
| Verici Boyutu | 100um |
| Doldurma Faktörü | 20% |
| Verici Aralığı | 500 milyon |
| Spektrum Genişliği (FWHM) | <4.5nm |
| Hızlı Eksen Sapması (FWHM) | 35Derece |
| Yavaş Eksen Sapması (FWHM) | 8 derece |
| Polarizasyon Modu | TE'LER |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | 73A |
| Eşik Akımı Ith | 6A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 1.6V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | 68% |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 15~30 derece |
| Depolama Sıcaklığı | 0~55 derece |
| Dalgaboyu Sıcaklık Katsayısı | 0.34nm/ derece |
Çizim


Popüler Etiketler: 940nm 80w cs monteli lazer diyot iletimli soğutmalı tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










