808nm 40W CS Montajlı Lazer Diyot Çubuğu
Özellikleri:
Çalışma modu: CW
İletim Soğutmalı
Uzun ömür
Endüstri uygulamaları için özel tasarım

Resim çizme
![J1WD{@O{_]1%%AXP6OC4RVV](/Content/upload/201998745/201907251015257949367.png)
Veri Sayfası
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 808nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±5nm |
| Çıkış gücü | 40W |
| Verici Boyutu | 10 mm |
| Verici Sayısı | 19 |
| Elektriksel | |
| Çalışma Akımı Iop | ≤45A |
| Eşik Akımı Ith | ≤10A |
| Çalışma Gerilimi Vop | ≤2.0V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | ≥45% |
| termal | |
| Çalışma sıcaklığı | 20~30℃ |
| Depolama sıcaklığı | 0-55℃ |
| Sıcaklık katsayısı | ~0.3nm/℃ |
BrandNew' güçlü yönleri yetenekli çalışanlar, kalite mühendisliği, Proses kontrolü, ürün geliştirme ve hacim üretimidir.
Temel yetkinlik
◆ Diyot Paketleme ◆ Işın Şekillendirme
◆ Güvenilirlik Testi ◆ Verimli Soğutma
Sipariş Prosedürü:
1. E-posta ile daha fazla bilgi için bize ulaşın
2. Ödeme için size PI gönderiyoruz, ödeme süresi T/T veya Western Union'dır.
3. Ödeme yapıldıktan sonra üretimi ayarlayacağız
4. Teslim süresi 1-4 haftadır, farklı sipariş miktarına ve isteğe bağlıdır.
5. Teslimattan sonra, size DHL UPS FedEx TNT takip no göndereceğiz.
Popüler Etiketler: 808nm 40w cs montajlı lazer diyot çubuğu tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










