Açıklama
TO56 LD 650nm 10mW Kırmızı Işın 5.6mm Lazer Modülü için Lazer Diyot
Özellikler:
- Dalga boyu 635nm/650nm
- TO56 standart TO paketi
- Yüksek verimlilik ve yüksek güvenilirlik
- Long lifetime>10000 saat
Uygulamalar:
- Barkod tarama
- Fizik tedavi
- Endikasyon
- Lazer ekran
- Lazer sensörü

Veri sayfası:
Ürün No.: TO650DL10
Öğe adı: 10mw 650nm -Montajlı lazer diyota
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 650nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çıkış Gücü | 10mW |
| Iraksama | 36*7Derece |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | 22mA |
| Eşik Akımı Ith | 11mA |
| Çalışma Gerilimi Vop | 2.2V |
| Eğim Verimliliği | 0.9W/A |
| Akımı İzle | 0,3mA |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | -40~60 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -40~88 derece |
Çizim:



Popüler Etiketler: TO56 LD 650nm 10mW Kırmızı Işın 5.6mm Lazer Modülü için Lazer Diyot tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










