Açıklama
2W 830nm C-Montajlı Lazer Diyot
Özellik
- Endüstri standardı paket
- Vidalı montaj sayesinde az yer kaplar
- CW çalışma modu
- Hızlı eksen mercekleme isteğe bağlı
Başvuru
- OEM Tıbbi
- Tüketici Tıbbi
- Askeri hedefleme
- Mesafe bulma ve aydınlatma

- C-Endüstri standardı-paketiyle ve vidalı montajlarla küçük ayak iziyle monte edin.
- Bu lazerler kaliteli Bakırdan (OFHC) yapılmıştır ve son derece güvenilirdir.
- Hızlı eksen lensleme dahil bazı seçeneklerimiz var.
- Ve 2w 830nm c-montajlı diyot lazerimiz, geniş-alanlı, yüksek-güçlü cihazlar olarak mevcuttur.
- Endüstri standardı-standart, tek-tırnaklı C-montaj paketinin montajı kolaydır ve iyi termal temas sağlar, bu da onu yüksek-güç ve OEM uygulamaları için ideal bir seçim haline getirir.
Veri Sayfası
Ürün Numarası: CM830DL2
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 830nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çıkış Gücü | 2W |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Lopu | 2A |
| Eşik Akımı Lth | 0.3A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 2V |
| Termistör | |
| Test Sıcaklığı | 25 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -40~80 derece |
Çizim:
Popüler Etiketler: 2W 830nm C Montajlı Lazer Diyot tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










