Açıklama
VCSEL Montajsız Kalıp
| Dalgaboyu | Güç | Çıplak Çip |
| 660nm | 2mW | √ |
| 5 mW | √ | |
| 10mW | √ | |
| 670nm | 4mW | √ |
| 9mW | √ | |
| 680nm | 5 mW | √ |
| 10mW | √ | |
| 50 mW | √ | |
| 795nm | 1 mW | √ |
| 808nm | 100mW | √ |
| 200 mW | √ | |
| 300mW | √ | |
| 400mW | √ | |
| 2W | √ | |
| 3W | √ | |
| 40W | √ | |
| 850nm | 5 mW | √ |
| 100mW | √ | |
| 300mW | √ | |
| 500mW | √ | |
| 2W | √ | |
| 3W | √ | |
| 6W | √ | |
| 905nm | 70W | √ |
| 940nm | 5 mW | √ |
| 300mW | √ | |
| 500mW | √ | |
| 2W | √ | |
| 3W | √ | |
| 6W | √ | |
| 8W | √ |
Genel Bakış
Temel Özellikler
- Ölçeklenebilir yüksek-güç çıkışı ve tek biçimli ışın profili için çoklu-yayıcı dizi tasarımı
- Dar emisyon dalga boyu toleransı, geniş bir sıcaklık aralığında istikrarlı performans
- Son cihazların yüksek yoğunluklu entegrasyonunu ve minyatürleştirilmesini{0} mümkün kılan kompakt ve ince form faktörü
- Sürekli dalga (CW) ve darbeli çalışmaya uygun, yüksek güvenilirlik ve uzun çalışma ömrü
Uygulamalar
- Optik İletişim: Yüksek-hızlı veri iletim modülleri, fiber optik alıcı-vericiler ve veri merkezi ara bağlantıları
- Lazer Pompalama: Katı hal lazerleri için pompa kaynağı-
- Tüketici Elektroniği: Akıllı telefon 3D kameraları, AR/VR cihazları ve lazer yazıcılar
- Tıbbi ve Biyomedikal: Düşük-güçlü lazer tedavisi, biyoalgılama ve floresan uyarımı

Veri Sayfası
Ürün No.:VC808ME50
| Parametre | Tip. |
| Merkez Dalga Boyu | 808±10nm |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Modu | CW |
| Tam Iraksaklık | 20Deg |
| Çip Boyutu | 5*5mm |
| Elektrik | |
| Eşik Akımı Ith | 15A |
| Çalışma Akımı Iop | 60A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 2V |
| Termal | |
| Test Sıcaklığı | 25 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -40~+105 derece |
| Dalgaboyu katsayısı | 0,07nm/derece |
LIV Tablosu

Popüler Etiketler: vcsel montesiz kalıp tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










