Açıklama
5Bars ile Focuslight Lazer Yığın Modülü
Özellikleri:
Mikro kanal, bar başına 100w
Odak Işık lazer diyot yığını 3bar 4bar 5bar isteğe bağlı
Yüksek güvenilirlik ve kararlılık ile benzersiz altın kaplama teknolojisi
Her yığın tamamen test edilecek ve 8 saatlik yanma testine tabi tutulacaktır.
Kalite garantisi 18 aydır. Çekim sayısı:>30 milyon.





teknik özellik sayfası
Ürün No.:WC808VS500
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 808nm |
| Çubuk Başına Çıkış Gücü | 100W |
| Bar Sayısı | 5 |
| Darbe genişliği | ≤400ms |
| Görev döngüsü | ≤40% |
| Elektriksel | |
| Çalışma Akımı Iop | ~100A |
| Eşik Akımı Ith | ~10A |
| Çalışma Gerilimi Vop | ~12V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | ~50% |
| termal | |
| Çalışma sıcaklığı | 20~30℃ |
| Depolama sıcaklığı | 0-55℃ |
Resim çizme
![{]]PTL2}`I@TXG5T)}IUR@4](/Content/uploads/202098745/20200710135017cb3c6a776ab348ad85bf00f00bb441a4.png)
Popüler Etiketler: 5bars tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan, Çin'de yapılan odak ışığı lazer yığını modülü










