Açıklama
Diyot Lazer 755 808 1064

Özellikler:
808nm ve 810nm, saç folikülüne nüfuz edebilen farklı saç tipleri için altın standarttır
İnce ve ince, minik ve açık renkli saçlar için 755nm lazer en iyi seçimdir
1064nm, kılcal damarlara zarar verebilecek ve saç folikülüne kan akışını durdurabilecek, ardından saçları çıkarabilecek koyu kahverengi ve koyu renkli kişiler için en iyisidir.
Tüm cilt tiplerine uyacak şekilde birleştirilmiş 3 dalga boyu
Çalışma akımı 50A, çalışma voltajı 18V'dir. Çıkış gücü 600W olabilir.
Quality warranty is 20 months. Number of shots: >30 milyon.


Veri sayfası
Ürün No.:WC781VS600
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 755nm,808nm,1064nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çubuk Başına Çıkış Gücü | 50W/60W |
| Çubuk Sayısı | 10 |
| Darbe Genişliği | 400 ms'den az veya eşit |
| Görev Döngüsü | %40'tan az veya buna eşit |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | ~50A/60A |
| Eşik Akımı Ith | ~10A |
| Çalışma Gerilimi Vop | ~19V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | ~50% |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 20~30 derece |
| Depolama Sıcaklığı | 0-55 derece |
Paket Çizimi

Popüler Etiketler: diyot lazer 755 808 1064 tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










