Açıklama
300W 755 808 1064 Diyot Lazer Dizisi
Genel Bakış
Özellikler:
3 dalga boyunda 300W çıkış gücü
Lazer çubukları arasında küçük boşluk
Almanya çubukları, yüksek güvenilirlik ve istikrar
Yüksek parlaklık ve verimlilik
6Bar, 10Bar, 12Bar, 16Bar mevcut
Başvuru:
Güzellik ekipmanları Sap Parçası Tamiri
Cilt Gençleştirme
Dövme Silme
Tıbbi Kullanım, Endüstriyel Kullanım

Veri Sayfası
Ürün Numarası: WC808VS300
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 808nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çıkış Gücü | 300W |
| Çubuk Sayısı | 6 |
| Hızlı Eksen Sapması (FWHM) | 38Derece |
| Yavaş Eksen Sapması (FWHM) | 12 Derece |
| Darbe Genişliği | 400 ms'den az veya eşit |
| Görev Döngüsü | %40'tan az veya buna eşit |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | 50A |
| Eşik Akımı Ith | 10A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 18V |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 20~30 derece |
| Depolama Sıcaklığı | 0-55 derece |
Paket çizimi:

Popüler Etiketler: 300w 755 808 1064 diyot lazer dizisi tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










