Açıklama
860nm 2W Kelebek Diyot Lazer
Ürün Açıklaması
Kelebek paketleri, optik Telekom iletimleri ve lazer diyot pompaları için standart formattır. Aşağıda, lazer kalıbının AlN alt montajına oturduğu tipik bir 14 pinli kelebek paketi bulunmaktadır. AlN alt montajı CuW, Kovar veya CuMo'dan yapılmış bir taban plakasına bağlanan bir TEC üzerine monte edilir.
Özellikler:
860nm dalga boyu
14 Pimli Kelebek Paketi
Dahili-TEC Soğutucu
Yerleşik-Fotodiyot
Dahili-Termistör
Özel ambalaj mevcut
Özel dalga boyları ve lazer tasarımları mevcuttur.
Uygulamalar:
Tıbbi Lazer Tedavisi
Sensör
Diğerleri

Teknik özellikler sayfası
Ürün No.: FC860DL2
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 860nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çıkış Gücü | 2W |
| Çalışma Modu | CW |
| Elyaf | |
| Fiber Çekirdek | 105um |
| Elyaf Uzunluğu | 40cm |
| Fiber Sayısal Açıklık | 0,22NA |
| Fiber Bağlayıcı | FC/PC |
| Elyaf Çapı | 0,9 mm |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | 2.7A |
| Eşik Akımı Ith | 0.4A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 2V |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 15~35 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -20~70 derece |
Paket Çizimi:
![product-1-1 @]0QBO]TC55}F8TE]CE1AUX](/Content/uploads/202098745/2020102713415216aa58514f534985899b6d8f5385555b.png)
Popüler Etiketler: 860nm 2w kelebek diyot lazer tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










