Açıklama
120W 940nm Fiber Bağlantılı Diyot Lazer
Genel Bakış
Özellikler:
940 nm dalga boyu
Çıkış gücü 105um Fiberden 120W
Yüksek doygunluk çıkış gücü
Yüksek bağlantı verimliliği
Hassas sıcaklık ve akım stabilizasyonu
Düzgün yoğunluk dağılımı
Basitleştirilmiş, verimli optik sistem
Başvuru:
Lazer gravür
Lazer pompalama
Lazer kesim

Teknik özellikler sayfası:
Ürün No.: FC940DL120
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 940nm |
| Çıkış Gücü | 120W |
| Elyaf | |
| Fiber Çekirdek | 105±3um |
| Elyaf Uzunluğu | 1.5m |
| Fiber Bağlayıcı | Çıplak Uç |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı | 13A |
| Eşik Akımı | 0.9A |
| Çalışma Gerilimi | 23V |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 15~55 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -30-70 derece |
Ayrıntılı ölçüm:

Popüler Etiketler: 120w 940nm fiber bağlı diyot lazer tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










