Açıklama
100W 808nm MCC Diyot Lazer Çubuğu
MCC (Mikro Kanal Soğutucu), geleneksel pasif veya su soğutmalı soğutuculardan daha mükemmel ısı yayma kapasitesine sahip, yüksek güçlü lazer diyot çubuğu için tasarlanmıştır.
Hızlı Ayrıntılar:
Standart ölçü
Uzun kullanım ömrü yüksek güvenilirlik
Mükemmel ışın özellikleri
Diyot lazer epilasyon makinesi için kullanılır.
Ayrıca endüstriyel pompalama ve lazer kuplör için kullanılabilir.

Veri Sayfası
Ürün No.: WC808SB100
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu λ | 808nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±5nm |
| Çıkış gücü | 100W |
| Spektral Genişlik FWHM | ≤3nm |
| Spektral Genişlik FW90%E | ≤6nm |
| Hızlı Eksen Diverjansı (FWHM) | 28 Derece |
| Yavaş Eksen Iraksama (FWHM) | 8 Derece |
| Polarizasyon Modu | ÇB |
| Eğim Verimliliği | ≥1.15W/A |
| Elektriksel | |
| Çalışma Akımı Iop | ≤120A |
| Eşik Akımı Ith | ≤22A |
| Çalışma Gerilimi Vop | ≤2.2V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | ≥55% |
| termal | |
| Çalışma sıcaklığı | 22~28℃ |
| Depolama sıcaklığı | 0-55℃ |
| Dalga Boyu Sıcaklık Katsayısı | ~0,28nm/℃ |
| soğutucu | Deiyonize Su |
| Akış Hızı/Bar | 0.4-0.7L/dak |
| Maksimum Giriş Basıncı | 380kPa |
| özdirenç | 0.25-5MΩ*cm |
Paket çizimi
![H{W@{T]2Z{I{3Q9WAI3P)`O](/Content/uploads/202098745/202002211009486464236.png)

Popüler Etiketler: 100w 808nm mcc diyot lazer çubuğu tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










